Registrácia

Úvod InfoRegistrácia

REGISTRÁCIA

 

 

 

NOVÝ ZÁKAZNÍK

 

Ak ste nový zákazník HEAVYMERCH.EU a chcete nakupovať, doporučujeme Vám ako prvý krok registráciu. Kliknite na políčko registrácia a vyplňte prosím všetky potrebné údaje. Registrovaný zákazníci môžu získať zaujímavé výhody, napr.: Zľavy, Informácie o novinkách a akciách, Majú prehľad o svojich nákupoch, Môžu sa zúčastniť súťaží a pod.

 

Zákazník si môže pri registrácii alebo nákupe zvoliť službu zasielania informácií o novinkách a akciách E-mailom.

Pokiaľ o tieto informácie nebude mať záujem, môže túto službu kedykoľvek zrušiť jednoduchou úpravou registračných údajov alebo po kliknutí na linku na konci informačného e-mailu.

 

Registráciou a odoslaním objednávky Zákazník súhlasí so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov 18/2018 Z. z. v znení neskorších predpisov, pre účely registrácie, objednávania tovaru, zasielania tovaru, spracovania a evidencie objednávok, fakturácie, zasielania e-mailov s informáciami o novinkách a akciových ponukách, zaradenia zákazníka do marketingových akcií usporiadaných predajcom (LEN v prípade záujmu zákazníka) a pre účely e-mailovej a telefonickej komunikácie medzi predajcom a zákazníkom.

 

Zákazník pri registrácii a objednávke tovaru na základe svojho súhlasu poskytne predajcovi tieto osobné údaje: Titul, Meno a Priezvisko, Poštovú Adresu, E-mailovú adresu, Telefónne číslo a Adresu pre dodanie tovaru, pokiaľ je iná ako poštová adresa.

 

Predávajúci sa zaväzuje, že neposkytne žiadne osobné údaje spotrebiteľa a ani žiadne ďalšie informácie o spotrebiteľovi tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi.

 

Zákazník môže súhlas so spracovaním osobných údajov kedykoľvek zrušiť a žiadať odstránenie svojich osobných údajov z databázy predajcu.

 

Ak máte záujem len o jednorázový nákup, môžete objednávku vyplniť a odoslať aj bez registrácie.

 


STÁLY ZÁKAZNÍK - OPAKOVANÁ OBJEDNÁVKA.

 

Pri ďalších nákupoch sa stačí prihlásiť. Kliknite na políčko Prihlásiť a zadajte Váš e-mail a heslo.

Ďalší postup je podobný ako pri prvej objednávke.