Bezpečnosť

Úvod InfoBezpečnosť

BEZPEČNOSŤ

 

 

 

HEAVYMERCH.EU disponuje najmodernejšími bezpečnostnými mechanizmami ochrany osobných údajov a údajov z kreditných kariet a bankových účtov.

 

Bezpečné uskutočňovanie on-line platieb kartou pre nás zabezpečuje spoločnosť Global Payments Europe, prostredníctvom platobnej brány GP webpay. Riešenie od GPE je postavené na najprísnejších bezpečnostných štandardoch 3D Secure. Spoločnosť Global Payments je svetovým lídrom v oblasti zabezpečenia on-line platieb.

 

Komunikácia a prenos dát medzi zákazníkom, predajcom a platobným systémom sú zabezpečené najmodernejšou 128-bitovou SSL technológiou pre ochranu prenosu dát.

 

Prevádzkovateľ internetového obchodu HEAVYMERCH.EU, firma RB MultiMedia je v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov 428/2002 Z. z. v znení neskorších predpisov registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej Republiky.

 

Aj napriek všetkým bezpečnostným opatreniam doporučujeme zákazníkom aby svoje objednávky a platby realizovali LEN prostredníctvom osobných počítačov, ktoré sú chránené Originálnym a pravidelne aktualizovaným bezpečnostným (anti-vírusovým) softwérom.

Nedoporučujeme realizovať objednávky a platby prostredníctvom verejne prístupných počítačov alebo verejne prístupných nezabezpečených WI-FI zón (Free WI-FI zone).